MÖBLER / Soffor / Soffa 8089496
nr 808 9496
Soffa
Design Carl Malmsten, Hemfrid, 3-sits
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 februari 2013
kl 20:12:50
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
6
350 kr
7
1.200 kr
1.400 kr